Neodymový tyčový magnet Ø 8 mm, v. 10 mm, síla 2,4 kg
10 mm dlouhá magnetická tyčka s průměrem 8 milimetrů z magneticky silného neodymu (NdFeB) je ideální jako kancelářská magnetka pro přicvaknutí dokumentů a stohů papírů na magnetickou tabuli, na výrobu magnetických držáčků lehčího náčiní, zástěn, pro sepnutí závěsů a záclon i další využití.
Už se vám někdy rozsypala krabička s hřebíky, šroubky, špendlíky? Jejich sbírání zdržuje, použijte raději neodymový magnet a ušetřete čas. Je lepší silný magnet nejprve vložit do plastové dózy či kelímku a až potom přiblížit přes stěnu kelímku k rozsypaným hřebíkům. Přicvaknou se.
Potom stačí magnet v kelímku i s nachytanými hřebíky přemístit nad misku a magnet vyjmout. Magnetická síla díky oddálení magnetu z dózy zeslábne a hřebíčky popadají zpět do připravené krabičky.
Silný neodymový magnet ve tvaru tyčky se hodí:
- na magnetické držáčky drobného náčiní,
- ke sběru rozsypaných hřebíků, šroubků, špendlíků, sponek,
- pro secvaknutí závěsů, záclon, přicvaknutí utěrek,
- na tvorbu reklamních stojánků POS (point of sale),
- jako kancelářský magnet pro přicvaknutí listin, dokumentů, brožurek k magnetické tabuli – udrží i více než 10 listů papíru najednou!
NdFeB magnet je poniklovaný, s magnetizací N38, má průměr 8 mm, výšku 10 mm a hmotnost jen 3,76 g, magnetizovaný axiálně s póly na rovných stranách.
Pokud potřebujete magnetickou tyčku přilepit, použijte například Univerzální lepidlo UHU MAX REPAIR.
Vyrobte si držák lehčího náčiní nebo magnetickou sponu na závěsy.
POZOR: Neodymové magnety nepatří do rukou dětem, mají velkou magnetickou sílu. Při nesprávném použití hrozí skřípnutí prstů i jiné úrazy.
Může se hodit:
Recenze
Recenze nakupujícího heureka.cz
Dostatečně silný Kvalitní provedení
Funguje
Recenze nakupujícího heureka.cz
.
Tyčový magnet Ø 8 mm, výška 10 mm, neodymový, N38, poniklovaný (Ni-Cu-Ni), síla cca 2,4 kg
Parametry
| Tvar | tyč |
| Rozměry | Ø 8 mm, Výška 10 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 3,76 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 2,4 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 2.4 kg |
| Průměr | 8 mm |
| Výška | 10 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám. Pomůžeme s výběrem.


































































































