Neodymový tyčový magnet Ø 3 mm, v. 5 mm, síla 290 g
2,07 Kč bez DPH
2,50 Kč s DPH
není skladem
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzíTyčový magnet Ø 3 mm, výška 5 mm, neodymový, N38, poniklovaný, síla: cca 290g
Parametry
| Tvar | tyč |
| Rozměry | Ø 3 mm, Výška 5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 0,3 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 290 g |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 0.29 kg |
| Průměr | 3 mm |
| Výška | 5 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám. Pomůžeme s výběrem.

































































































