Neodymový magnetický úchyt kruh Ø 66 v. 8,5 mm, závit M6, síla 25 kg, pogumovaný
Pogumovaný magnetický držák, úchyt – silný neodymový kruhový magnet je vhodný k přicvaknutí na lakované, oděru náchylné povrchy, které chcete ochránit před poškrábáním klasickými magnety.
Hodí se třeba pro umístění na kovové regály v provozovně, karoserii automobilu, obytného vozu, konstrukci jachty, plochy výrobních strojů, ale i na plechové skříně, lakované kovové zárubně.
V ochranné pryži je zalitý silný neodymový magnet (NdFeB) s magnetizací N42 – magnetický úchyt v odolném ocelovém pouzdře, které magnet chrání před poškozením a zároveň trochu zvyšuje magnetickou sílu. Ocelové pouzdro je navíc pro větší odolnost poniklované.
Díky vnitřnímu závitu M6 můžete magnetický úchyt připevnit k nosné ocelové i dřevěné či plastové konstrukci nebo do hmoždinky přímo na stěnu.
Kruhový magnet se dá také přišroubovat k předmětům či náčiní, které potřebujete přicvaknout na jakékoliv feromagnetické plochy.
Využijte tento pogumovaný magnetický úchyt například:
-
k výrobě magnetických držáků, nosičů, odkládacích míst,
-
na připevnění osvětlovacích těles k ocelovým konstrukcím, traverzám,
-
pro přišroubování k nástrojům, nářadí, náčiní, které pak můžete přicvaknout a uložit na svislé ocelové profily, regály,
-
k nacvaknutí krytů, závěsů, zástěn ke karoserii obytného auta, přívěsu, ke konstrukci lodi.
Vyrobte si magnetický držák s pryžovou ochranou během chvilky.
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzíPogumovaný magnetický úchyt GM-66 pro umístění na lakované kovové feromagnetické povrchy náchylné k oděru. Magnetická síla 25 kg, průměr 66 mm, výška 8,5 mm, závit M6
Parametry
| Rozměry | Ø 66, Výška 8,5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Povrch | guma |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 25 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M6 |
| Barva | Černá |
| Magnetická síla | 25 kg |
| Průměr | 66 mm |
| Výška | 8 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám. Pomůžeme s výběrem.

































































































