Neodymový magnetický úchyt kruh Ø 31 v. 6 mm, závit M4 v čepu, síla 11 kg, pogumovaný
Pogumovaný magnetický úchyt využijete pro umístění na lakované kovové feromagnetické povrchy, které chcete ochránit před případným poškrábáním klasickými silnými magnety.
Hodí se například pro umístění na karoserii automobilu, kovové regály v provozovně, plochy výrobních strojů, ale i plechové skříně, kovové zárubně.
Pod pogumováním je silný neodymový magnet s magnetizací N42 a magnetickou silou 11 kg. Díky závitu M4 v čepu k magnetickému úchytu snadno přišroubujete upevňovací šrouby, závitové tyče nebo jiné montážní prvky.
Připevněte silné magnetické úchyty na kovové plochy rychle a bezpečně.
Recenze
Recenze nakupujícího heureka.cz
Funguje jak má na autě drží dobře
Recenze nakupujícího heureka.cz
Drží jako přibitý.
Recenze nakupujícího heureka.cz
dělá to co má
Pogumovaný magnetický úchyt se závitem M4 v čepu, Ø 31 mm, síla: cca 11 kg
Parametry
| Rozměry | Ø 31 mm, Výška 6 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 26 g |
| Povrch | guma |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 11 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M4 |
| Barva | Černá |
| Magnetická síla | 11 kg |
| Průměr | 31 mm |
| Výška | 6 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám. Pomůžeme s výběrem.

































































































