Neodymový magnetický úchyt kruh Ø 31 v. 6 mm, závit M4, síla 11 kg, pogumovaný
Pogumovaný magnetický úchyt využijete pro umístění na lakované kovové feromagnetické povrchy, které chcete ochránit před případným poškrábáním klasickými silnými magnety.
Hodí se například pro umístění na karoserii automobilu, kovové regály v provozovně, plochy výrobních strojů, ale i plechové skříně, kovové zárubně.
Pod pogumováním je silný neodymový magnet s magnetizací N42 a magnetickou silou 11 kg. Díky vnitřnímu závitu M4 k magnetickému úchytu snadno přišroubujete upevňovací šrouby, závitové tyče nebo jiné montážní prvky.
Připevněte silné magnetické úchyty na kovové plochy rychle a bezpečně.
Recenze
Recenze nakupujícího zbozi.cz
dobře drží.
Recenze nakupujícího heureka.cz
Pogumované řešení brání poškrábání citlivých povrchů
Recenze nakupujícího heureka.cz
silný
Pogumovaný magnetický úchyt pro umístění na lakované kovové feromagnetické povrchy náchylné k oděru. Magnetická síla 11 kg, průměr 31 mm, výška 6 mm, vnitřní závit M4
Parametry
| Rozměry | Ø 31, Výška 6 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 21 g |
| Povrch | guma |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 11 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M4 |
| Barva | Černá |
| Magnetická síla | 11 kg |
| Průměr | 31 mm |
| Výška | 6 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám. Pomůžeme s výběrem.

































































































