Neodymový magnet kvádr 3 × 3 × 1 mm, N50, síla 230 g
0,83 Kč bez DPH
1,00 Kč s DPH
není skladem
Recenze
Recenze nakupujícího heureka.cz
Plně odpovídá popisu
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kvalitní magnety v kvalitním balení
Recenze nakupujícího heureka.cz
Malý ale silný a šikovný.
Kvádrový magnet 3 x 3 x 1 mm, neodymový, N50, poniklovaný, síla: cca 230 g
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 3 x 3 x 1 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 0,07 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N50 |
| Magnetická síla (kg) | cca 230 g |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 0.23 kg |
| Výška | 1 mm |
| Délka | 3 mm |
| Šířka | 3 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám. Pomůžeme s výběrem.

































































































