Neodymový magnet kotouč Ø 35 mm, v. 5 mm, síla 13 kg
89,26 Kč bez DPH
108,00 Kč s DPH
není skladem
Recenze
Recenze nakupujícího heureka.cz
super do akvária na vyndávání zeminy
Recenze nakupujícího heureka.cz
Silný
Super silný
Recenze nakupujícího heureka.cz
Produkt přesně splňuje, co jsme od něj očekávali. silný velmi plochý magnet s vyhovující povrchovou úpravou.
Kotoučový magnet Ø 35 mm, výška 5 mm, neodymový, N42, poniklovaný, síla: cca 13 kg
Parametry
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 35 mm, Výška 5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 36 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 13 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 13 kg |
| Průměr | 35 mm |
| Výška | 5 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám. Pomůžeme s výběrem.

































































































