Neodymový magnet kotouč Ø 18 mm, v. 2 mm, síla 2,4 kg
Recenze
Recenze nakupujícího heureka.cz
Odpovídají přesně podle vaší specifikace
Pokud kupujete jako já magnetky pro zapínání doporučuji věřit udávané síle neb není klamavá ale odpovídá popisku což je plus
Kotoučový magnet Ø 18 mm, výška 2 mm, neodymový, N38, poniklovaný, síla: cca 2,4 kg
Parametry
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 18 mm x 2 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 3,9 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 2,4 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 2.4 kg |
| Průměr | 18 mm |
| Výška | 2 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám. Pomůžeme s výběrem.


































































































