Kontakty

NeoCube - originál magnetický hlavolam

Materiál NdFeB
Rozměry 30 x 30 x 30 mm
Průměr 5 mm
Povrch poniklovaný (Ni-Cu-Ni)
Magnetizace N38
Max. pracovní teplota 80 °C
Hmotnost 150 g
Počet 216 ks
288,43 Kč bez DPH
349,00 Kč s DPH

4355 ks

Skladem

NeoCube originál - 216 ks magnetických kuliček 5mm

  • Původ slova Neocube je zakotven ve spojení anglického cube (kostka) a zkratky pro neodymové magnety.
  • Neocube je sada 216 kuliček o průměru 5mm, do nichž výroba vtiskne velkou magnetickou sílu - jedná se o neodymové magnety, nejsilnější permanentní magnety současnosti.
  • Z malých kulatých magnetů lze vytvořit prakticky nekonečné množství prostorových objektů, omezeni jste pouze vlastními schopnostmi.
  • Neocube podporuje kreativitu, prostorovou představivost a v neposlední řadě soustředěnost, vytrvalost a šikovnost rukou.
  • Díky cenové dostupnosti a zajímavým magnetickým vlastnostem je Neocube neuvěřitelně zábavná relaxační hračka pro děti i dospělé.
  • Neocube je také ideální prostředek pro nejrůznější experimenty s magnetickým polem. Pokusy na fyzice už nemusejí být tak nezáživné.

Originální sada NeoCube obsahuje celkem 216 neodymových kuliček, které jsou o průměru 5 mm a magnetické síle 400 gramů. Jedná se o kuličky, díky kterým zažijete spousty zábavy, ale také si procvičíte své namáhané klouby, což je rozhodně pozitivní věc.
Z malinkých kuliček můžete libovolně vytvářet nejrůznější tvary, obrazce a prakticky vše, co Vás jen napadne. Například prostorové objekty jsou v neodymových kuličkách něco originálního. Cvičte tedy svoji fantazii a zkoušejte vytvořit stále nové a nové věci.

NeoCube je cenově dostupné pro každého a pokud Vás omezuje počet 216 neodymových kuliček, rozhodně si pořiďte další a libovolně kombinujte například barvy a velikosti, které si na našich stránkách můžete vybrat.

Při tvorbě všemožných tvarů s NeoCube chce, aby měl člověk představivost, cit pro dokonalost, ale také trpělivost, které při skládání malých kuliček není nikdy dost.

Chcete vědět, jak vznikl název NeoCube? Odpověď je jednoduchá – „cube“ je anglicky kostka a předpona „neo“ je vyňata ze samotného názvu „neodymové kuličky“.

Kliknutím zobrazíte detailní fotografii.

K produktu zatím nebylo napsáno žádné hodnocení