Kontakty

Pokovená fólie - bílá, popisovatelná, 100 x 62 cm

Rozměry 100 x 62 cm
Tloušťka 1 mm
Povrch lesklý, popisovatelný (PET)
Hmotnost 2,4 kg
Barva Bílá
384,30 Kč bez DPH
465,00 Kč s DPH

292 ks

Skladem

Samolepicí pokovená fólie slouží jako bílá magnetická tabule, popisovací magnetická nástěnka. Má rozměr 100 × 62 cm, je vhodná do kanceláře, obchodu, pracovny i do dětského pokoje pro děti. 

Díky samolepicí vrstvě kovovou fólii přilepíte ke stěně. Popisovací vrstva je leskle bílá. Napsané či nakreslené záznamy jednoduše setřete a máte opět volnou plochu pro další tvorbu. K popisování se hodí fixy na flipchart.

Na připnutí poznámek doporučujeme menší neodymové magnety s nosností 1 až 4 kg, magnetické figurky nebo kancelářské magnety, jelikož starší feritové (černé) typy magnetů jsou pro tento účel slabé. K přicvaknutí na pokovenou fólii jsou vhodné i novější typy magnetek na ledničku, které obsahují neodymový (stříbrný) magnet, nebo magnetky vyrobené z magnetické fólie.

Tip: Jestliže potřebujete na stěnu přicvakávat například slabší (černé) feritové magnety nebo suvenýry a magnety na ledničku s feritovým magnetem s malou magnetickou silou, můžete použít běžný ocelový plech s pozinkovaným povrchem.

Pokovená fólie má tloušťku 1,0 mm, můžete si ji upravit na potřebný rozměr, stříhat nůžkami.

Na pokovené fólii dobře drží i barevné magnetické fólie a pásky, které se dají také stříhat nůžkami nebo řezat odlamovacím nožem.

Vytvořte si magnetickou tabuli na stěně, nalepte na ni pokovenou fólii.Může se hodit:

Kliknutím zobrazíte detailní fotografii.

K produktu zatím nebylo napsáno žádné hodnocení