Kontakty

UNIMAG Magnetická lišta na nože – ořešákové dřevo

Materiál ořech
Rozměry 39 x 6,5 x 2,5 cm
Hmotnost 600 g
983,47 Kč bez DPH
1 190,00 Kč s DPH

Ukládáte kuchyňské nože do zásuvky? Brzy se vám otupí.

Uložte nože na stěnu, na magnetický držák nožů. Vyrobili jsme UNIMAG – ořešákovou magnetickou lištu na nože s magnety ukrytými uvnitř. Díky tomu zůstanou nože ostré.  Na lištu o rozměru 39 × 6,5 × 2,5 cm přicvaknete 4 až 6 nožů.  Ořechové dřevo pochází z českých lesů, je opracované ručně. Magnetické lišty na nože jsme napustili směsí lněného oleje, pomerančového oleje a včelího vosku. Přírodní látky dřevo magnetického držáku nožů chrání a zvýrazňují jeho kresbu.  

Šumavské dřevo z ořešáku obsahuje třísloviny, je od přírody odolné. Navíc je díky včelímu vosku magnetický držák odolnější vůči vodě.  

Ořešáková magnetická lišta je z masivu, stačí ji občas přetřít lněným olejem. Po delším čase používání můžete magnetický držák nožů přebrousit jemným smirkovým papírem a znovu naolejovat.  

Součástí balení dřevěné magnetické lišty na nože jsou 2 magnetické úchyty s prohlubní na šroub, 2 hmoždinky do zdi a 2 šrouby na připevnění. Po vyvrtání otvorů do stěny pak magnetický držák snadno a rychle připevníte.  

Uložte kuchyňské nože bezpečně a rychle na dřevěnou magnetickou lištu.

Kliknutím zobrazíte detailní fotografii.

K produktu zatím nebylo napsáno žádné hodnocení