Neodymový hák, magnetický háček Ø 53 v. 45 mm, síla 10 kg, oranžový
Recenze
Recenze nakupujícího heureka.cz
silný magnet, nízká hmotnost i po vzhledové stránce zhotoveny.
nejsou v malých rozměrech mají pouze 2 typy.
Parametry
| Tvar | magnetický hák |
| Rozměry | Ø 53 mm, Výška 45 mm |
| Hmotnost | 54 g |
| Povrch | Polypropylen (PP) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 10 Kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Barva | Oranžová |
| Magnetická síla | 10 kg |
| Průměr | 53 mm |
| Výška | 45 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám. Pomůžeme s výběrem.

































































































