Loctite 510 – Těsnicí prostředek na příruby a vysoké teploty do 204 °C, 50 ml
Vysoce odolný anaerobní těsnicí prostředek na bázi dimetakrylátesteru, určený pro těsnění tuhých kovových přírub převodovek, skříní motorů z hliníku, oceli. Po uzavření mezi kovovými plochami vytvrzuje bez přístupu vzduchu a vytváří pevné, chemicky odolné těsnění.
- Pro kovové příruby: ideální pro přesně obrobené, tuhé spoje.
- Vysoká teplotní odolnost: -55 až +204 °C.
- Vyplnění nerovností: do 0,25 mm.
- Viskozita: 90000.0 mPa.s (cP).
- Doba fixace: 25 minut.
- Tixotropní gel: nestéká, zůstává na místě aplikace.
- Chemická odolnost.
- Střední pevnost spoje.
- Barva: růžová.
Rozsah použití: Těsnění kovových přírub, převodovek, čerpadel, motorových částí a dalších tuhých spojů vystavených vysokým teplotám a chemickému zatížení.
Návod k použití:
- Povrchy musí být čisté, suché a odmaštěné.
- Naneste souvislou vrstvu na jednu z těsněných ploch.
- Díly ihned spojte a dotáhněte.
- Manipulační pevnost nastává přibližně po 25 minutách, plné vytvrzení po 24 hodinách.
V čem vyniká Loctite 510 při použití v sestavách? U kovových konstrukcí, kde je potřeba utěsnit spoj proti kapalinám a zároveň zachovat pevnost při vyšších teplotách, zajistí spolehlivé a dlouhodobé utěsnění bez použití klasického těsnění.
Těsněte spoje spolehlivě and přesně.
| Kategorie produktu: | Těsnicí prostředky |
| Technologie: | Akryláty, anaerobní vytvrzování |
| Aplikace: | Pro aplikace za vysoké teploty; Pro součásti s těsným uložením; Těsnění tuhých sestav; Zaplnění pórů |
| Barva: | Růžová |
| Chemická báze / základ: | Dimetakrylát ester |
| Doba fixace, Ocel: | 25.0 min. |
| Doporučuje se používat s: | Kov: hliník; Kov: ocel |
| Fyzikální forma: | Gel |
| Klíčové vlastnosti: | Chemická odolnost; Pevnost: střední pevnost; Pro obrobené pevné příruby; Tixotropní |
| Metoda nanášení: | Dávkovací systém; Ruční; Sítotisk |
| Počet složek: | 1 složka |
| Provozní teplota: | -65.0 °F - 400.0 °F (-55.0 °C - 200.0 °C) |
| Teplota skladování: | 8.0 °C - 21.0 °C |
| Viskozita, 20 RPM: | 90000.0 mPa.s (cP) |
| Výplň mezery, Unprimed: | 0.25 mm |
| Způsob vytvrzování: | Anaerobní vytvrzování |
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzíAnaerobní těsnicí prostředek pro kovové příruby. Odolný vysokým teplotám do 204 °C, chemikáliím a vibracím. Vyplňuje mezery do 0,25 mm, 50 ml
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám. Pomůžeme s výběrem.

































































































